Novinka

Ensó malé zelené

430 Kč
Skladem (1 ks)

Realistický vzhled kůže doplněn originální aplikací kombinuje praktičnost i cit pro módu. Využijete jí jako malou peněženku, taštičku na sluchátka atd. Nápadům se meze nekladou.

Pamatujeme si, že už jako malé holky, jsme toužily mít své kosmetické poklady, tužky, ale třeba i drobné tajemství, ukryté v krásné kapsičce.

Tyto taštičky jsou ušité z pratelného papíru a vynikají tak velmi realistickým vzhledem, kdy připomínají kůži. Na dotek jsou hladké, jemné, pevné a lehké jako pírko.

Jsou jako živé a žijí s vámi. Používáním mění svou strukturu a zanechávají na sobě vždy osobitý otisk.

 

Máme jich vyrobeno jen pár kousků od každého motivu, takže pokud se vám líbí právě tato, neváhejte, zítra už jí tady nemusíte najít.

Skvěle se hodí na cestování, ať už v tašce, cestovním kufru nebo batohu. Využijete jí ale určitě i jen tak doma v koupelně samotné.

 

Taška se zapínáním na zip, uvnitř vypodšívkovaná. Pratelný papír se vyrábí v souladu s ekologickými principy a je zdravotně nezávadný.

 

 

Rozměry: 15 x 12 cm

Materiál: pratelný papír, bavlna 

Údržba: můžete jí vyprat buď ručně, nebo v automatické pračce na šetrný program do 30°C, vyvarujte se ostrých předmětů, ohně apod.