Tri

260 Kč
Skladem (1 ks)
Kategorie: Náušnice

Ráda bych vám představila unikátní náušnice, které jsou vyrobeny z praktického a zároveň ekologického materiálu - pratelného papíru. Tyto náušnice jsou ručně vyrobeny s láskou a péčí, aby každá z nich byla originální a jedinečná.

Každá náušnice je doplněna krásným korálkem z minerálu, který dodává náušnicím přirozenou eleganci a dokonalou rovnováhu mezi moderním a přírodním designem. Korálky jsou pečlivě vybírány, aby se hodily k náušnicím a vytvořily dokonalý kontrast k  povrchu pratelného papíru.

Jedinečná kombinace praktičnosti, krásného designu a šetrnosti k přírodě dělá z těchto náušnic skvělý dárek pro všechny příležitosti. Jsou lehké a pohodlné k nošení, takže si je můžete užít po celý den bez jakéhokoliv zatížení.

Tak proč si nevybrat nějaké z našich unikátních náušnic a ukázat světu svou lásku k přírodě a krásnému designu? 

A co ještě potěší více, je fakt, že všechny náušnice jsou vyráběny z odřezků, které zbydou po šití kabelek. Snažím se tak minimalizovat odpad a využít každý kousek materiálu. Takže kromě toho, že podporujete udržitelnou módu, podporujete i udržitelné podnikání a minimalizaci odpadu.